Powrót

Skręcenie kolana odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za skręcenie kolana

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za skręcenie kolana?

  Skręcenie kolana jest urazem, który często zdarza się wśród sportowców. Staw ten jest przystosowany do dużych obciążeń, ponieważ to właśnie na nim w głównej mierze opiera się ciężar ciała człowieka. Staw kolanowy jest stawem zawiasowym i ruchy odbywają się w nim w jednej płaszczyźnie. Jeśli dojdzie do gwałtownego przeciążenia stawu na przykład podczas biegania, skakania, czy gry w piłkę nożną, może dojść do jego skręcenia. Do skręcenia kolana może dojść także wskutek nieprawidłowego ustawienia stopy, podczas którego dojdzie do ruchu w niewłaściwej płaszczyźnie stawu kolanowego.

  Najczęściej uraz, jakim jest skręcenie kolana, dotyka wszelkiego rodzaju sportowców. Spotykany jest szczególnie często wśród profesjonalnych piłkarzy nożnych, piłkarzy ręcznych, koszykarzy, a także wrotkarzy, rolkarzy i sprinterów.

  Objawy skręcenia kolana to nasilający się ból, brak możliwości zginania nogi w stawie, trudności w poruszaniu nogą, a także opuchlizna i uczucie gorąca w uszkodzonej okolicy ciała. Skręcenie kolana jest bardzo poważnym urazem, który wymaga natychmiastowej konsultacji lekarskiej oraz profesjonalnego leczenia. Tylko szybko udzielona pomoc może zwiększyć szansę na pełen powrót do zdrowia i przywrócenie całego zakresu ruchomości kolana. Dzieje się tak dlatego, że uraz kolana może nieść za sobą bardzo ciężkie powikłania. W większości przypadków konieczna jest długotrwała rehabilitacja, aby przywrócić prawidłowe funkcje skręconego stawu kolanowego.

  Uraz, jakim jest skręcenie kolana, może uniemożliwić wykonywanie pracy i codziennych czynności. Z tego powodu warto postarać się o odszkodowanie za skręcenie kolana. Skręcenie kolana odszkodowanie powinno pokryć wszystkie koszty leczenia, rehabilitacji, sprzętu rehabilitacyjnego oraz dojazdów związanych z leczeniem. Odszkodowanie powinno także zawierać określoną kwotę wynikającą z poniesionego uszczerbku na zdrowiu. W przypadku, gdy poszkodowany doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu, skręcenie kolana odszkodowanie to nie jedyna świadczenie, o które może się ubiegać. W takich przypadkach osobie, która uległa temu nieszczęśliwemu wypadkowi przysługuje także renta.

  Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej podczas ubiegania się o odszkodowanie, skontaktuj się z Kancelarią Prawną UBI IUS. Zajmiemy się wieloma sprawami dotyczących odszkodowań, w tym też sprawami, takimi jak skręcenie kolana odszkodowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług prawnych w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

   

   

  Odszkodowanie za skręcenia kolana

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!