Powrót

Ściąganie odszkodowań


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w ściąganiu odszkodowań

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie?

Do wypadku lub innego nieszczęśliwego zdarzenia może dojść w wielu sytuacjach. W jego wyniku poszkodowany często ponosi pewne obrażenia, które często wymagają długotrwałego leczenia lub zostawiają po sobie trwałe ślady, z którymi osoba poszkodowana będzie musiała borykać się przez długi czas. Często też podczas wypadków dochodzi do zniszczenia mienia, co może generować duże koszty naprawy.

Jeśli już dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, warto postarać się o należne z tego tytułu odszkodowanie. W celu jego uzyskania poszkodowany musi przygotować się na udowodnienie poniesionych obrażeń lub strat materialnych. W przypadku uszkodzeń ciała konieczne będzie zgromadzenie całej dokumentacji medycznej, która potwierdzi poniesione przez nas urazy. Jeśli natomiast wystąpią szkody materialne, takie jak na przykład uszkodzenie samochodu konieczna będzie fotograficzna dokumentacja szkody oraz przybliżony kosztorys naprawy.
Często zdarza się tak, że firmy ubezpieczeniowe nie chcą przyznać odpowiedniego odszkodowania osobie poszkodowanej lub znacznie zaniżają jego wartość. Często w takich przypadkach osoby poszkodowane rezygnują z dalszych prób wyegzekwowania odszkodowania i radzą sobie same bez pomocy finansowej. Należy jednak pamiętać, że od decyzji firmy ubezpieczeniowej zawsze można się odwołać. Warto to zrobić i zawalczyć o przysługujące odszkodowanie, ponieważ może być ono bardzo pomocne podczas naprawiania poniesionych szkód materialnych, jak i leczenia poniesionych urazów.

Ściąganie odszkodowań to jedna z dziedzin, w której specjalizuje się kancelaria prawna Ubi ius w Lublinie. Zatrudnieni prawnicy z ogromnym doświadczeniem kompleksowo zajmują się analizą sprawy klienta i profesjonalną pomocą prawną w uzyskaniu należytego odszkodowania. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!