Powrót

Rozwiązanie polisolokaty, adwokat pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest rozwiązanie polisolokaty i dla czego warto skorzystać z pomocy adwokata?
Polislokaty miały być doskonałą alternatywą dla lokat bankowych i funduszy inwestycyjnych. Miały one przynosić korzyści osobom, które zdecydowały się z nich skorzystać. Polisolokaty zapewniały także uniknięcie tzw. podatku Belki. Po latach okazało się jednak, że polisolokaty przynoszą więcej strat niż korzyści.Klienci, którzy zdecydowali się założyć polisolokatę, często nie byli informowani o tym, jakim ryzykiem są one obarczone. Co więcej, polisolokaty mają także o wiele więcej wad, których często klienci nie byli świadomi. Może się do nich zaliczać to, że pobierane są wysokie opłaty za obsługę polisy bez względu na wynik inwestycji, lub naliczane są absurdalnie duże opłaty likwidacyjne za ich rozwiązanie. Zdarza się, że doradcy finansowi nawet nie informowali klientów o tego typu ryzyku i dodatkowych kosztach.

Wiele osób poniosło ogromne straty w wyniku korzystania z polisolokat, dlatego coraz częściej wnoszone są pozwy, które mają pomóc w odzyskaniu bezprawnie pobranych opłat likwidacyjnych za rozwiązanie polisolokaty. Pozwy, które mają na celu odzyskanie opłaty likwidacyjnej za rozwiązanie polisolokaty mogą być indywidualne lub zbiorowe. Pozwy zbiorowe mają to do siebie, że często ich rozpatrzenie, a co za tym idzie, zwrot środków należnych klientowi przeciąga się w czasie i może trwać nawet kilka lat. Dlatego częściej poleca się klientom składanie pozwów indywidualnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy pozwie dotyczącym polisolokaty, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną UBI IUS. Nasi profesjonalni radcy prawni z chęcią rozpatrzą Twoją sprawę i pomogą także przy sprawach, takich jak rozwiązanie polisolokaty.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!