Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Generali, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Generali

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Generali, pomoc prawna.

Niegdyś polisolokaty były niezwykle popularne i zachwalane przez banki. Były przedstawiane jako doskonała kombinacja lokaty oszczędnościowej oraz polisy na życie. Oferowały one przeróżne korzystne warunki, takie jak np. ominięcie tak zwanego podatku Belki. Z tego powodu ogromna ilość osób zdecydowała się na ulokowanie swoich oszczędności na takiej właśnie polisolokacie.

Po pewnym czasie okazało się jednak, że polisolokaty często przynoszą więcej strat niż korzyści. Klienci często byli zaskoczeni, ponieważ podczas zakładania polisolokaty nie byli oni informowani o ryzyku, jakie niesie za sobą skorzystanie z tego typu oferty. Podczas próby rozwiązania polisolokaty klienci napotkali kolejne problemy. Okazało się bowiem, że za rozwiązanie polisolokaty Generali banki pobierały ogromne opłaty likwidacyjne. Przez naliczanie tych opłat klienci banków często tracili znaczącą większość wpłaconych na polisolokatę pieniędzy, a w najgorszym wypadku zostawali z niczym.

Coraz więcej osób zaczęło szukać osób, których specjalnością jest pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej. Jest to bardzo dobre posunięcie, które niejednokrotnie umożliwiło poszkodowanym klientom odzyskanie utraconych środków. W Kancelarii Prawnej UBI IUS znajdziesz doświadczonych prawników, którzy zajmą się sprawami, takimi jak rozwiązanie polisolokaty Generali. Naszą specjalnością jest pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług prawnych. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w rozwiązaniu polisolokaty Generali, skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy dokładnie Twoją sprawę i udzielimy profesjonalnej pomocy prawnej.
 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!