Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Axa, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Axa

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Axa, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej.

Polisolokaty to pewien rodzaj oferty, która była często proponowana klientom banków. W teorii jest to doskonałe połączenie pomiędzy polisą oszczędnościową a lokatą na życie. Wielu klientów zachęconych korzystnymi obietnicami polisolokat zdecydowało się na ich założenie.

Po pewnym czasie okazało się jednak, że polisolokaty wcale nie są tak korzystne, jak się wcześniej wydawało. Często przynosiły one więcej strat w porównaniu do korzyści, co sprawiło, że coraz więcej osób postanowiło wystąpić o rozwiązanie polisolokaty. Wtedy klienci banków mogli spotkać się z kolejnym dużym rozczarowaniem, ponieważ za rozwiązanie polisolokaty (np. Axa) banki naliczały sobie ogromne opłaty likwidacyjne. Za sprawą tych opłat większość klientów traciła znaczną część lub nawet całą sumę swoich oszczędności.

Większość klientów pogodziła się ze swoją stratą, ponieważ często uważają oni, że nie mają szans w starciu z tak ogromną instytucją, jaką jest bank. Nie jest to jednak prawda. W tej sytuacji nieoceniona może okazać się pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej. W naszej Kancelarii Prawnej UBI IUS pomożemy Ci dopełnić rozwiązanie polisolokaty Axa. Nasza pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej to możliwość odzyskania utraconych środków oraz sprawnego zakończenia sprawy z bankiem. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym. Jeżeli potrzebna Ci pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej lub w procesie, jakim jest rozwiązanie polisolokaty Axa, skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną UBI IUS. Rozpatrzymy Twój przypadek indywidualnie i udzielimy fachowej pomocy.
 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!