Powrót

Rozwiązanie polisolokaty Aviva, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym przy rozwiązaniu polisolokaty Aviva

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie polisolokaty Aviva, pomoc prawna.

Polisolokaty Aviva były niegdyś bardzo popularne. Cieszyły się one tak dużą popularnością ze względu na to, jak były przedstawiane przez doradców finansowych w bankach oraz towarzystwach ubezpieczeniowych. Polisolokaty miały spełniać zadanie idealnego połączenia wszystkich zalet polisy ubezpieczeniowej oraz lokaty oszczędnościowej. Oferowały one wiele korzystnych warunków oraz miały omijać tak zwany podatek Belki. Z tego powodu wiele osób zdecydowało się na stworzenie własnej polisolokaty.

Osoby zakładające polisolokatę Aviva często nie były informowane o ryzyku, jakie są z tym związane. Warunki umowy często były niejasne, a klienci nie wiedzieli o żadnych dodatkowych opłatach. Po pewnym czasie, gdy okazało się, że polisolokaty przynoszą jedynie straty, wiele klientów podjęło decyzję, jaką jest rozwiązanie polisolokaty Aviva. Wtedy czekały ich kolejne nieprzyjemności, ponieważ rozwiązanie polisolokaty Aviva wiązało się z koniecznością uiszczenia znacznie zawyżonej opłaty likwidacyjnej. Opłata likwidacyjna potrafiła pochłonąć nawet 100% oszczędności, która została wpłacona na polisolokatę przez klienta.

Oczywiście takie praktyki były bardzo nieuczciwe i doprowadziły wielu klientów do utraty wszystkich swoich oszczędności, dlatego coraz więcej osób zaczęła interesować pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej. Zaufanych radców prawnych, którzy pomogą w pomyślnym rozwiązaniu Twojego problemu znajdziesz na przykład w Kancelarii Prawnej UBI IUS. Z chęcią rozpatrzymy indywidualnie Twój przypadek, przeanalizujemy dokumenty oraz udzielimy profesjonalnej pomocy prawnej. Rozwiązanie polisolokaty Aviva, pomoc prawna w zwrocie opłaty likwidacyjnej to nasza specjalność, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.
 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!