Powrót

Przemieszczenie stawu skokowego odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za przemieszczenie stawu skokowego

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za przemieszczenie stawu skokowego?

Przemieszczenie stawu skokowego, czyli inaczej zwichnięcie, ma miejsce najczęściej podczas nieprawidłowego naskoczenia lub postawienia stopy. Dochodzi do niego na skutek utracenia kontaktu pomiędzy powierzchniami stawowymi w stawie skokowym.

Przemieszczenie stawu skokowego to poważny uraz, który wymaga jak najszybszej interwencji lekarskiej. Kości powinny być ustawione do prawidłowego nastawienia jak najszybciej, aby zapobiec dalszym komplikacjom. Podczas zwichnięcia dochodzi do rozerwania torebki stawowej oraz okolicznych więzadeł stabilizujących staw.

Objawami przemieszczenia stawu skokowego są silny, przeszywający ból, zmiana zarysu stawu skokowego, brak możliwości poruszania i nienaturalnie ustawiona kończyna. W przypadku wystąpienia takich objawów należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza, który po wykonaniu odpowiednich badań oceni stan stawu i wprowadzi leczenie.

Zwykle niezależnie od rodzaju zwichnięcia kończyna zostaje unieruchomiona w opatrunku gipsowym na okres od 6 do 8 tygodni. Po wygojeniu się kończyny konieczna będzie rehabilitacja, która może potrwać nawet do kilku miesięcy.

Przemieszczenie stawu skokowego jest urazem, który może znacząco utrudniać poszkodowanemu poruszanie się i wykonywanie codziennych czynności, takich jak np. jazda samochodem. W takim wypadku warto postarać się o odszkodowanie za przemieszczenie stawu skokowego. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyegzekwowaniu odpowiedniego odszkodowania, skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius. Nasi prawnicy zajmują się sprawami odszkodowań zawodowo i chętnie pomogą także Tobie.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!