Powrót

Prowizja bankowa zwrot


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie prawa bankowego. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach o zwrot prowizji bankowej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest zwrot prowizji bankowej?

Kredyty udzielane przez banki są niezwykle potrzebne i pomocne podczas realizacji wielu inwestycji i nie tylko. Często umożliwiają one realizację niektórych planów i pomysłów. Należy jednak pamiętać, że podczas udzielania każdego kredytu bank dolicza sobie pewną sumę pieniędzy, czyli prowizję. Prowizja bankowa może być opłatą jednorazową, którą pobiera bank podczas udzielania kredytu, lecz może ona zostać również doliczona do comiesięcznej raty spłacanej przez kredytobiorcę. Zdarza się tak, że prowizja bankowa osiąga znaczne wartości i może osiągać nawet kilkanaście procent całkowitej kwoty udzielonego kredytu. Z tego powodu warto dobrze zapoznać się ze swoimi prawami dotyczącymi prowizji, ponieważ w pewnych sytuacjach może ona zostać zwrócona.

Prowizja bankowa zwrot może należeć się w kilku sytuacjach. O zwrot prowizji mogą ubiegać się na przykład osoby, które dokonały wcześniejszej spłaty kredytu, konsolidacji lub przeniesienia kredytu do innego banku. Zdarza się, że prowizja bankowa zwrot można otrzymać także w innych sytuacjach.

Jeśli zastanawiasz się, czy należy Ci się prowizja bankowa — zwrot, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną UBI IUS. Nasi wykwalifikowani radcy prawni z chęcią przyjrzą się Twojej sytuacji indywidualnie i udzielą profesjonalnej porady prawnej. Jeżeli borykasz się z problemem, jakim jest na przykład prowizja bankowa — zwrot, z chęcią pomożemy w jego rozwiązaniu.

Podczas próby uzyskania zwrotu prowizji bankowej pomoc prawnika może okazać się nieoceniona, ponieważ w wielu przypadkach banki nie chcą dobrowolnie oddawać należnej kredytobiorcy prowizji. Jeśli poszukujesz godnego zaufania radcy prawnego, skontaktuj się z kancelarią prawną UBI IUS.

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!