Powrót

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania - Kancelaria UBI IUS Lublin

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania – jak wygląda?

Wypadki podczas pracy lub wykonywania zwykłych, codziennych czynności mogą przytrafić się każdemu. W ich wyniku można doznać wielu urazów, takich jak na przykład stłuczenia, złamania, poparzenia i inne nieprzyjemne dolegliwości. W najgorszym wypadku może wystąpić nawet trwały uszczerbek na zdrowiu, z którym poszkodowany będzie musiał borykać się do końca życia.

Jeśli to właśnie Ciebie spotkał nieprzyjemny wypadek, w wyniku którego powstał uszczerbek na zdrowiu, możesz ubiegać się o należyte odszkodowanie. Odszkodowania są przyznawane osobom na podstawie opinii lekarzy, którzy oceniają, jakie obrażenia poniósł pacjent i sporządzają odpowiednią dokumentację medyczną. Odszkodowanie jest doskonałą opcją, która zapewnia poszkodowanemu możliwość spokojnego powrotu do zdrowia oraz będzie dużą pomocą, jeśli konieczne są np. stałe dojazdy do placówek medycznych i zakup leków. Kwota odszkodowania powinna pokrywać te koszta, dzięki czemu pacjent nie będzie musiał dokładać sobie dodatkowych zmartwień.

W wielu sytuacjach zdarza się jednak tak, że firma ubezpieczeniowa nie chce przyznać odszkodowania za doznany uraz lub proponuje kwotę, która jest zdecydowanie nieadekwatna do poniesionej szkody. Często pacjenci nie wiedzą, że od wydanej przez ubezpieczalnię decyzji mogą się odwołać i przyjmują niekorzystną dla nich sumę odszkodowania.

Warto pamiętać, że pacjent zawsze ma prawo do odwołania się od takiej decyzji. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania w Lublinie uzyskasz też w profesjonalnej kancelarii prawnej Ubi ius. Zatrudnieni tam prawnicy od lat zajmują się sprawami odszkodowań, dlatego bez problemu przeanalizują Twoją sytuację, udzielą porady prawnej i pomogą wyegzekwować odpowiednie odszkodowanie.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!