Powrót

Pomoc w odzyskaniu ubezpieczenia


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w odzyskaniu ubezpieczenia

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia ?

Wypadki mogą przydarzyć się wszędzie. W pracy, szkole, samochodzie, czy nawet podczas wykonywania codziennych czynności. Poszkodowany, który doznał nieprzyjemnego wypadku, często jest niezwykle zestresowany i nie myśli w danym momencie o odszkodowaniu. Warto jednak zadbać o to, aby zostały przyznane nam należyte świadczenia, ponieważ są one niezwykle pomocne w naprawieniu powstałej szkody.

O odszkodowanie może się starać osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu lub poniosła szkodę materialną. Ważne jest zebranie odpowiedniej dokumentacji, która będzie potwierdzała, jakie straty poniósł pacjent. W przypadku uszczerbku na zdrowiu niezbędne są zaświadczenia lekarskie i dokumentacja medyczna, a w przypadku szkody materialnej, niezwykle pomocne mogą okazać się fotografie i kosztorys.

Wielu poszkodowanych nie zna też swoich praw, dlatego po otrzymaniu decyzji od firmy ubezpieczeniowej, nie próbują oni uzyskać wyższej kwoty. Przez to zdarza się, że firma ubezpieczeniowa przyznaje zdecydowanie zaniżoną kwotę odszkodowania i poszkodowany może być na tym stratny.

W przypadku problemów z odzyskaniem ubezpieczenia w Lublinie warto zgłosić się do zaufanej kancelarii prawnej Ubi ius. Profesjonalni prawnicy udzielą fachowej pomocy w odzyskaniu ubezpieczenia w Lublinie, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że otrzymasz należytą kwotę za poniesioną szkodę. Dzięki takiej pomocy poszkodowany będzie mieć czas na spokojny powrót do zdrowia lub naprawienie powstałej szkody, bez dokładania sobie dodatkowych problemów. W razie potrzeby kancelaria prawna może pełnić także funkcję pełnomocnika i pomóc uzyskać należyte odszkodowanie na drodze sądowej.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!