Powrót

Pobyt w szpitalu odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Pobyt w szpitalu - jak uzyskać odszkodowanie

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za pobyt w szpitalu?

  W pracy, w domu, w sklepie, na drodze czy w parku — wszędzie czyha na nas niebezpieczeństwo wystąpienia jakiegoś wypadku. Nawet przy zachowaniu największej ostrożności istnieje ryzyko, że coś może się przytrafić. Czasem są to jedynie błahe urazy, takie jak otarcia, rozcięcia czy niewielkie siniaki. Zdarza się jednak, że może dojść do znacznie poważniejszych sytuacji, w których poszkodowany będzie zmuszony do pobytu w szpitalu.

  Do takiej sytuacji może dojść na przykład podczas wypadku komunikacyjnego. W wyniku mnogości urazów pacjenta może być konieczne, aby po dokonaniu niezbędnych czynności medycznych, pozostawał on w szpitalu na obserwacji nawet przez kilka tygodni.

  Inną sytuacją może być nagłe wystąpienie choroby. Przykładową chorobą, która może sprawić, że niezbędny będzie pobyt w szpitalu, są wszelkie rodzaje nowotworów. One również mogą uziemić pacjenta w szpitalu na długi czas.

  W przypadku wystąpienia nagłego pobytu w szpitalu pacjent może starać się o uzyskanie odszkodowania. W zależności od polisy może ono znacznie różnić się wysokością. Każda firma ubezpieczeniowa ustala bowiem swoje własne warunki, na których zasadzie wypłaca świadczenia swoim klientom. Zdarza się, że umowy z takimi firmami są niezwykle rozbudowane i skomplikowane, dlatego trudno odnaleźć w nich interesujące nas informacje. Równie często, firmy ubezpieczeniowe z pewnych powodów odmawiają wypłaty ubezpieczenia lub proponują zdecydowanie za niską kwotę. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy decyzja wydana przez firmę jest ostateczna lub, czy możesz się od niej odwołać i wywalczyć większe odszkodowanie — skontaktuj się z kancelarią prawną Ubi ius. Świadczymy usługi w zakresie pomocy w uzyskaniu odszkodowań, w tym również odszkodowania za pobyt w szpitalu. Z chęcią rozpatrzymy indywidualnie Twój przypadek i udzielimy profesjonalnej porady prawnej.

   

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!