Powrót

Opiłek w oku odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za opiłek w oku

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za opiłek w oku?

Oczy są jednym z najważniejszych narządów zmysłów człowieka. Pozwalają one na bezproblemową orientację w przestrzeni, przemieszczanie się, jazdę samochodem, rozpoznawanie twarzy oraz wykonywanie rozmaitych czynności. Bez funkcjonującego wzroku nie byłoby możliwe wykonywanie wielu zawodów oraz czynności. Z tego powodu powinniśmy bardzo dbać o swoje oczy oraz używać środków ochrony osobistej, takich jak okulary lub gogle podczas wykonywania niebezpiecznych czynności.

Często podczas pracy lub wykonywania różnych niezbędnych przydomowych prac może dojść do uszkodzenia oka. Może tak się stać na przykład wtedy, kiedy do gałki ocznej dostaną się opiłki. Opiłek w oku może być konsekwencją braku stosowania zabezpieczeń oczu podczas pracy w tartaku, w zakładach szklarskich lub podczas używania szlifierki. Oczywiście opiłek w oku może znaleźć się z różnych przyczyn, jednak to właśnie podczas wykonywania tego typu zawodów, oczy są najbardziej narażone na takie urazy.

Opiłek w oku objawia się bólem, zaczerwienieniem, łzawieniem i uczuciem szorstkości podczas mrugania. Zdarza się, że niefortunnie umiejscowiony opiłek może powodować osłabienie wzroku lub całkowitą jego utratę. Wszystko zależy od tego, gdzie wbił się ułamek oraz jak głęboko jest umiejscowiony. Niestety często zdarza się, że opiłek w oku może powodować trwałe jego uszkodzenie oraz częściową lub całkowitą utratę widzenia. Jest to duże utrudnienie, szczególnie w przypadku, gdy opiłki znalazły się w obu gałkach ocznych. Słaby wzrok dyskwalifikuje bowiem często z wykonywania różnego rodzaju zawodów i uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Z tego powodu każda osoba, u której zdiagnozowano opiłek w oku, powinna postarać się o odpowiednie odszkodowanie za opiłek w oku.

Często zdarza się jednak tak, że firmy ubezpieczeniowe znacznie zaniżają przyznawane poszkodowanym sumy pieniężne. Jeśli uważasz, że przyznane Ci odszkodowanie jest zbyt niskie, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej. Kancelaria Prawna UBI IUS to miejsce, w którym zajmujemy się pomocą w przypadkach, takich jak opiłek w oku odszkodowanie. Gwarantujemy rzetelne rozpatrzenie Twojego przypadku oraz profesjonalną pomoc prawną podczas ubiegania się o opiłek w oku odszkodowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!