Powrót

Odzyskiwanie pieniędzy z polis, pomoc prawna


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie polisolokat. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach polisolokat w tym odzyskiwanie pieniędzy z polis

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Rozwiązanie i unieważnienie polis, odzyskiwanie pieniędzy

W czasie, gdy polisolokaty zyskiwały na popularności, wiele osób zdecydowało się na ulokowanie na nich swoich oszczędności. Jak powszechnie wiadomo, polisolokaty okazały się jednak bardzo dużym nieporozumieniem, przez które wielu klientów banków straciło oszczędności umieszczone na tym rodzaju rachunku.

Polisolokaty nie zawsze były uczciwe, a w umowach ich zawarcia znajdowało się wiele niedociągnięć. Z tego powodu wielu klientów banków zaczęło interesować się tematem, jakim jest odzyskiwanie pieniędzy z polis. Nie jest prawdą, że zwykły klient nie ma żadnych szans w starciu z ogromną korporacją, jaką jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Przy pomocy odpowiedniej pomocy prawnej, możliwe jest odzyskiwanie pieniędzy z polis.

Potwierdzają to jedynie wydane przez Sąd wyroki, które zasądzały na korzyść klientów, którzy utracili swoje pieniądze przez polisolokaty.
Aby wkroczyć od razu na drogę sądową, warto rozważyć złożenie pozwu indywidualnego. Sprawa wtedy toczy się znacznie szybciej niż w przypadku pozwów grupowych, dlatego odzyskanie pieniędzy jest możliwe znacznie szybciej. Jest to niewątpliwie dużo korzystniejsze dla osoby, która utraciła swoje oszczędności, ponieważ sprawa nie toczy się latami.

Jeśli Ciebie też interesuje odzyskiwanie pieniędzy z polis, skontaktuj się z Kancelarią Prawną UBI IUS. Nasi radcy prawni z pewnością pomogą w sprawach, takich jak odzyskiwanie pieniędzy z polis. Zajmujemy się tym profesjonalnie, dlatego gwarantujemy pozytywne efekty naszych działań.

Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług prawnych w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Odzyskiwanie pieniędzy z polis? Tylko z naszą pomocą!

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!