Powrót

Odszkodowanie za wypadek w lesie


Kompleksową pomoc w zakresie odszkodowań za wypadki w lesie uzyskacie Państwo w kancelarii Ubi ius. Zapewniamy rzetelną, solidną obsługę i uczciwe stawki.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Odszkodowanie po wypadku w lesie

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za wypadek w lesie?

W okresie letnim jesteśmy szczególnie narażeni na różnego rodzaju wypadki. Zdarzają się one nie tylko w przestrzeni miast, ale również na wsiach – podczas pracy w gospodarstwach rolnych czy nawet spacerów po malowniczych terenach lasów i łąk. Podczas przechadzek, przejażdżek rowerowych możemy natknąć się na liczne zagrożenia. Nierówne, niestabilne, podmokłe albo wyboiste podłoże, dzikie zwierzęta czy nawet śmieci pozostawione przez innych użytkowników mogą stać się przyczyną naszego wypadku. Nietrudno potknąć się o wystający konar, korzeń i niefortunnie upaść, skręcając lub łamiąc kończynę. Można też nadepnąć na rozbite szkło lub ostre, metalowe odpadki wyrzucone przez nierozsądnych turystów lub grzybiarzy. Można wreszcie odbyć nieszczęśliwe spotkanie ze żmiją albo jadąc samochodem leśną drogą, zderzyć się z innym, znacznie większym dzikim zwierzęciem. Zdarza się też, że po burzy, silnej wichurze osłabione, stare, spróchniałe drzewa i gałęzie łamiąc się, upadają na ścieżki, przechodzących albo przejeżdżających nimi ludzi.

Osoba poszkodowana podczas wypadku w lesie zazwyczaj nie wie, czy i od kogo może ubiegać się wówczas o odszkodowanie. Szczegółowych informacji na ten temat na próżno szukać w zasobach internetu. Poza tym wiadomości udostępniane na forach dyskusyjnych i w komentarzach nie zawsze są wiarygodne. Dlatego z tego typu problemem najlepiej zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się uzyskiwaniem odszkodowań z tytułu różnych szkód. Kompleksową pomoc w zakresie odszkodowań za wypadki w lesie uzyskacie Państwo w kancelarii Ubi ius. Zapewniamy rzetelną, solidną obsługę i uczciwe stawki.

Odszkodowania powypadkowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!