Powrót

Odszkodowanie za uraz szyi


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za uraz szyi

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za uraz szyi?

Urazy szyi są najczęściej spowodowane naciągnięciem, naderwaniem lub całkowitym zerwaniem mięśni, lub ścięgien okolicy szyi. Urazy takie często występują podczas wypadków komunikacyjnych lub innych sytuacji, w których występuje gwałtowne szarpnięcie w tej okolicy. Może także wystąpić uszkodzenie kręgosłupa w tej okolicy. Jest to bardzo niebezpieczny przypadek, ponieważ może dojść wtedy do przerwania ciągłości rdzenia kręgowego oraz częściowego lub całkowitego paraliżu ciała.

Urazy szyi w tym odcinku są bardzo niekomfortowe i bolesne. W celu całkowitego wyleczenia należy często nosić kołnierz ortopedyczny, oszczędzać szyję oraz nie przeciążać się. Często po takim urazie przez długi czas nie jest się w stanie podjąć pracy zawodowej i jest się zmuszonym zostać w domu.
Warto w takim wypadku postarać się o należne odszkodowanie. W zależności od rozległości uszczerbku na zdrowiu, którego doświadczyliśmy, oraz od tego, czy nasze obrażenia są trwałe, czy też czasowe zależy wysokość odszkodowania, jakie może nam zostać przyznane. Często jednak poszkodowany nie jest zadowolony z wysokości przyznanego odszkodowania lub ma problem z jego uzyskaniem. Jeśli Ty też jesteś w podobnej sytuacji, nasza kancelaria prawna Ubi ius zaprasza do kontaktu. Udzielamy profesjonalnych porad prawnych w zakresie ubezpieczeń. Gwarantujemy, że zespół naszych wykwalifikowanych i doświadczonych prawników rozpatrzy każdy problem indywidualnie i pomoże w jego rozwiązaniu.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!