Powrót

Odszkodowanie za uraz szczęki


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za uraz szczęki

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za uraz szczęki?

Urazy szczęki należą do niebezpiecznych urazów w obrębie twarzoczaszki, ponieważ kość szczękowa spełnia wiele różnych funkcji. Pierwszymi objawami uszkodzenia szczęki są siniaki wokół ust oraz w środkowej części twarzy. Powstają one w wyniku uszkodzenia naczyń krwionośnych przebiegających przez kanały kości szczękowej. Kolejnymi objawami są problemy z utrzymaniem równowagi, nudności, wymioty, mroczki przed oczami, a nawet utrata wzroku.

Przyczyny urazów szczęki to najczęściej uderzenie w twarz, upadek z wysokości lub obrażenia poniesione w wypadkach samochodowych. Podczas urazów szczęki należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza, który przeprowadzi odpowiednie badania oraz oceni, jak poważne są obrażenia pacjenta.
Na podstawie oceny stanu zdrowia przez lekarza oraz stwierdzeniu, jaki procent uszczerbku na zdrowiu spowodował uraz szczęki, poszkodowany może starać się o odszkodowanie. Im większe są obrażenia pacjenta, tym większa jest suma ubezpieczenia, na którą może liczyć.

Czasem zdarza się jednak tak, że pacjent nie jest usatysfakcjonowany sumą zadośćuczynienia, która zostanie mu zaproponowana przez ubezpieczalnie. Jeśli to właśnie Ciebie dotyczy ten problem i potrzebujesz profesjonalnej porady dotyczącej odszkodowania za przebyty przez Ciebie uraz, zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Gwarantujemy indywidualne rozpatrzenie Twojego problemu oraz kompleksową pomoc w jego rozwiązaniu.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!