Powrót

Odszkodowanie za uraz kręgów


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za uraz kręgów

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za uraz kręgów?

  Urazy kręgów to bardzo poważne urazy, które mogą nas spotkać podczas wypadku komunikacyjnego, skoku na główkę do wody, upadku z wysokości lub gwałtownego szarpnięcia. Może dojść do pęknięcia kręgu, jego złamania, zmiażdżenia lub uszkodzenia wyrostków kolczystych. Każdy uraz w obrębie kręgów należy traktować bardzo poważnie, ponieważ kręgosłup jest stelażem dla naszego ciała i ochrania bardzo ważną strukturę układu nerwowego, jaką jest rdzeń kręgowy. Funkcja kręgów jest więc bardzo istotna dla naszego funkcjonowania.

  Podczas urazu kręgu może dojść do uszkodzenia korzeni nerwowych, które opuszczają rdzeń kręgowy, przechodząc przez przestrzenie międzykręgowe. Może to powodować ból oraz problemy z ruchomością unerwianych przez dany nerw mięśni. Podczas całkowitego złamania kręgu, jego odłamki mogą utkwić w rdzeniu kręgowym, przerywając jego ciągłość i powodując całkowity lub częściowy paraliż danej partii ciała.

  W związku ze wszystkimi komplikacjami, do jakich mogą prowadzić urazy kręgów, nie należy lekceważyć żadnych dolegliwości, które mogą być z nimi związane. Ważna jest szybka wizyta u specjalisty, który oceni stan kręgów oraz okolicznych struktur. Z powodu błahy uraz może okazać się wtedy bardzo poważny.

  W przypadku uszkodzenia kręgów zawsze mamy prawo starać się o odszkodowanie. Będzie ono rekompensatą za to, że nie możemy w tym czasie wykonywać codziennych czynności oraz pracować zawodowo. Odszkodowanie pomoże nam także pokryć koszty leczenia i rehabilitacji. Jeśli masz problem z uzyskaniem satysfakcjonującej kwoty za Twój wypadek — skontaktuj się z nami. Nasza kancelaria prawna Ubi ius oferuje szereg usług związanych z uzyskaniem odszkodowań oraz pomoże rozwiać wszelakie wątpliwości dotyczące całej tej procedury.

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!