Powrót

Odszkodowanie za szwy


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Jak uzyskać odszkodowanie za szwy

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za szwy?

  Szwy zakładane są w wielu sytuacjach. Mogą być one stosowane na przykład do zamykania ran pooperacyjnych lub do zszycia głębokich rozcięć skóry. Dzięki ich zastosowaniu może dojść do prawidłowego wygojenia się rany i zrośnięcia rozciętych tkanek.

  W wielu wypadkach rana, do której zrośnięcia się konieczne jest założenie szwów, powstaje na przykład w wyniku pobicia lub wypadku w pracy czy szkole. W takiej sytuacji poszkodowanemu należy się odpowiednie odszkodowanie za szwy.

  Rana, która wymaga założenia szwów, często zostawia po sobie szpecącą bliznę. Co więcej, jeśli rana jest rozległa, należy bardzo na nią uważać, aby nie uszkodzić założonych szwów i nie doprowadzić do ponownego rozejścia się rany. Sprawia to, że często osoby, które mają założone szwy, nie są w stanie pracować do momentu ich ściągnięcia.

  W wypadku powstania rany, do której zrośnięcia się konieczne jest założenie szwów, poszkodowanemu przysługuje stosowne odszkodowanie. Często odszkodowania są jednak znacznie zaniżane przez ubezpieczalnie. Warto pamiętać, że decyzja ubezpieczalni nie jest ostateczna, a poszkodowany zawsze ma prawo się od niej odwołać.

  Jeśli potrzebujesz pomocy podczas ubiegania się o stosowne odszkodowanie za szwy Lublin, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Zajmujemy się profesjonalnie sprawami odszkodowawczymi i mamy wieloletnie doświadczenie. Nasi wykształceni prawnicy podchodzą do swojego zawodu z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że indywidualnie podejdziemy do Twojej sprawy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Pomożemy w uzyskaniu odszkodowania za szwy Lublin.

   

   

   

   

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!