Powrót

Odszkodowanie za kredyt we frankach


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc dla Frankowiczów - odszkodowanie za kredyt we frankach prawnik Lublin

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Masz problem z kredytem frankowym, odszkodowanie za kredyt we frankach, dla czego warto?

Wielu klientów banków, których skusiła oferta kredytu hipotecznego we frankach szwajcarskich, ma dziś z tego powodu duże problemy. Kredytu frankowego nie można zaliczyć do grupy standardowych kredytów walutowych, które spłaca się w walucie obcej. Spłaca się go w polskich złotówkach, natomiast kwota kredytu ustalona jest we frankach szwajcarskich. W specjalistycznej terminologii bankowej taki kredyt określa się mianem waloryzowanego.

Obecnie głośno jest w mediach o problemach osób, które zaciągnęły kredyt frankowy. Przyczyną tej sytuacji jest brak przejrzystości treści umów, które zawarły one z bankami. Teoretycznie przeliczenie wysokości kwoty kredytu na złotówki powinno być możliwe na podstawie średniego kursu franka. W praktyce okazało się jednak, że banki stosują praktykę przeliczania tej kwoty na podstawie kursu kupna-sprzedaży, który przecież same ustalają. Również spread walutowy ustalany jest przez banki.

Z tych właśnie powodów może okazać się, że umowa zawarta z bankiem w niektórych jej fragmentach jest niezgodna z prawem. Coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie z tego sprawę, czego efektem jest rosnąca liczba pozwów sądowych skierowanych przeciwko bankom. Aby wyjść z sądowego sporu z bankiem zwycięsko należy udowodnić, że konkretne zawarte w niej zapisy nie są zgodne z obowiązującym w Polsce prawem.

Wydaje się, że aby tak właśnie się stało, konieczne jest sięgnięcie po profesjonalną pomoc prawną. Tylko doświadczony, mający ogromną wiedzę prawnik jest w stanie doprowadzić sprawę tego typu do szczęśliwego dla posiadacza kredytu frankowego końca. Taką właśnie pomoc uzyskać możesz w naszej kancelarii Ubi Ius. Doskonale orientujemy się w praktykach stosowanych przez banki, temat ten nie ma dla nas żadnych tajemnic. Z tego też powodu uważamy, że będziemy potrafili udzielić Ci skutecznej pomocy prawnej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie te osoby, które zdecydowały się na złożenie pozwu przeciwko bankowi, który według nich zawarł z nimi umowę opartą na nieuczciwych zasadach. Zadzwoń lub napisz do nas jeszcze dziś.

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!