Powrót

Odszkodowanie po wypadku Lublin


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku - Kancelaria Ubi Ius

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie po wypadku?

  Jeśli uczestniczyłeś w wypadku, możesz mieć prawo do odszkodowania. Wysokość odszkodowania, do którego jesteś uprawniony zależy od stopnia Twoich obrażeń i okoliczności wypadku. Aby otrzymać odszkodowanie, należy złożyć wniosek do firmy ubezpieczeniowej. Będziesz musiał dostarczyć dokumentację swoich obrażeń oraz dowody samego wypadku.

  Po rozpatrzeniu roszczenia, powinieneś otrzymać wypłatę, która może być wykorzystana na pokrycie kosztów leczenia, utraconych zarobków i innych szkód. Niestety często zdarza się, że firmy ubezpieczeniowe mocno zaniżają kwoty odszkodowania, dlatego wówczas warto skorzystać z pomocy prawnej profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej.

  Doświadczony prawnik może pomóc Ci otrzymać pełną kwotę odszkodowania. Zgodnie z artykułem 14 ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych, ubezpieczyciel jest zobowiązany przestrzegać konkretnych terminów związanych z wypłatą odszkodowań. Obejmuje to okres 30 dni od momentu zgłoszenia oraz złożenia właściwej dokumentacji. W bardziej skomplikowanych sprawach termin może wzrosnąć do 90 dni od daty zawiadomienia o szkodzie. Niestety w rzeczywistości towarzystwa ubezpieczeniowe często nie tylko opóźniają wypłatę należności, ale również znacznie ją zaniżają. Takie nadużycia sprawiają, że można wystąpić o ustawowe odsetki za zwłokę.

  Szukasz kancelarii, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowania po wypadku w Lublinie? Sprawdź koniecznie firmę Ubi Ius! Pomagamy zgromadzić wymagane dokumenty, gwarantujemy kompleksową obsługę prawną, pilnujemy terminów wypłat, nadzorujemy proces likwidacji szkody, weryfikujemy wysokość kwoty odszkodowania i wiele więcej.

  Stawiamy na zaufanie i satysfakcję naszych klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Zapraszamy do kontaktu!

  Jeśli poszukujesz godnego zaufania prawnika, który zajmuje się pomocą z uzyskiwaniem odszkodowań na drodze polubownej oraz w postępowaniu sądowym, skontaktuj się z nami. Nasza Kancelaria Prawna UBI IUS w Lublinie zatrudnia wykwalifikowanych prawników, którzy od lat zajmują się sprawami odszkodowań. Nasi prawnicy przyjrzą się dokładnie Twojemu przypadkowi, udzielą profesjonalnej porady lub pomogą uzyskać odszkodowanie za zawał serca w pracy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!