Powrót

Odszkodowanie po urazie dłoni


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie po urazie dłoni

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie po urazie dłoni?

Urazy dłoni są bardzo często bagatelizowane przez pacjentów. Nie jest to właściwe postępowanie, ponieważ często niegroźnie wyglądające uderzenie może prowadzić do pęknięcia kości palców, śródręcza lub nadgarstka, a nawet prowadzić do uszkodzenia stawu nadgarstkowego. Nieleczony uraz może prowadzić do powstania przewlekłego stanu zapalnego, który z kolei może zostawić po sobie trwałe powikłania w postaci bólu lub utrudnienia ruchomości stawu nadgarstkowego. Najczęściej pacjenci zgłaszający się do szpitala po urazie dłoni są zaskoczeni postawioną im diagnozą, ponieważ w znacznej większości przypadków okazuje się, że nastąpiło złamanie jednej z kości budujących rękę.

Jeśli po uderzeniu lub upadku nastąpią niepokojące objawy, należy zgłosić się do najbliższego szpitala. Symptomy, które powinny Cię zaniepokoić to: ból, zasinienie, obrzęk, zniekształcenie palców lub śródręcza, krwiak lub problemy z poruszaniem dłonią. Jeśli wystąpiły u Ciebie podobne objawy, prawdopodobnie masz do czynienia ze złamaniem.

W takim wypadku, gdy uporasz się już z bólem i odbędziesz wizytę u lekarza, warto postarać się o odszkodowanie z racji uszczerbku na zdrowiu. Będzie do tego niezbędne odpowiednie orzeczenie lekarskie oraz kilka innych dokumentów. Urazy dłoni mogą być bardzo uciążliwe w życiu codziennym oraz mogą uniemożliwiać pracę zawodową, dlatego z pewnością jest to podstawa do przyznania odszkodowania. Jeśli jednak napotkasz jakieś problemy i rekompensata nie zostanie Ci od razu przydzielona, masz prawo złożyć odwołanie. Nasza kancelaria prawna Ubi ius z chęcią pomaga osobom w takich przypadkach uzyskać należną kwotę za urazy dłoni. Służymy profesjonalną poradą prawną i gwarantujemy indywidualne rozpatrzenie każdego przypadku.

Odszkodowania pomoc prawna

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!