Powrót

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy


Zdajemy sobie sprawę, że towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość należnych poszkodowanym świadczeń, dlatego nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Zaniżone odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy, jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wypadki na drodze zdarzają się codziennie. Czasem są to niegroźne stłuczki, które kończą się jedynie na zniszczeniu karoserii auta, a czasem może dojść do poważniejszych wypadków, czyli takich, w których dochodzi do urazów lub nawet śmierci pasażerów aut uczestniczących w wypadku.

W wyniku stłuczek i wypadków z winy innej osoby poszkodowany może ubiegać się odszkodowanie z OC sprawcy. Ma ono na celu pokryć wszelakie koszty leczenia pasażerów auta oraz naprawę samochodu, który został zniszczony w wyniku wypadku. Czasem zdarza się tak, że ubezpieczalnia zaniża przed wypadkową wartość auta, dlatego ostatecznie proponuje poszkodowanemu zdecydowanie zbyt niską kwotę odszkodowania.

Zaniżanie kwoty odszkodowania powypadkowego to dość częsta praktyka ubezpieczalni, w której sprawca wypadku ma wykupione OC. Wiele osób nie wie, że ma możliwość odwołania się od decyzji firmy ubezpieczeniowej, dlatego często przyjmują oni zaproponowaną znacznie zaniżoną kwotę.

Warto pamiętać o swoich prawach i nie zgadzać się na zaniżoną kwotę odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy. Od decyzji zawsze można się odwołać, a w razie problemów pomoże z tym prawnik. Godnych zaufania prawników znajdziesz w Ubi ius w Lublinie. Dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu nasi prawnicy z pewnością pomogą uzyskać odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy w Lublinie lub pomogą w wyegzekwowaniu jego należytej kwoty. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z profesjonalnych usług prawnych Ubi ius w Lublinie.

Zaniżone odszkodowanie powypadkowe z OC sprawcy – pomagamy uzyskać większe

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!