Powrót

Odstąpienie od umowy kredytu


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie prawa bankowego. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc w sprawach bankowych w tym o odstąpienie od umowy kredytu

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Czym jest odstąpienie od umowy kredytu i dla czego warto skorzystać z pomocy adwokata?

Coraz więcej osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu w celu sfinansowania swoich potrzeb. Kredyty potrafią być bardzo pomocne, jednak za każdym razem należy dokładnie przemyśleć decyzję o podpisaniu umowy kredytowej oraz starannie zapoznać się ze wszystkimi jego warunkami.
Wciąż zdarzają się takie sytuacje, w których umowa dotycząca kredytu została źle skonstruowana lub opiera się na niezgodnych z prawem postanowieniach.

Często kredytobiorcy zaczynają dostrzegać to dopiero w momencie, gdy comiesięczna rata kredytu wzrasta i staje się dla nich ogromnym obciążeniem. W takich sytuacjach nierzadko pojawia się decyzja o odstąpieniu od umowy kredytu. Zdarza się bowiem, że prowizja pobierana przez bank wraz z każdą ratą kredytu rośnie z miesiąca na miesiąc i może osiągać ogromne wartości, dochodząc do kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu procent. Jest to duże obciążenie dla kredytobiorcy i zdarza się, że nie jest on w stanie spłacać tak dużych rat. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad tym, czy umowa była skonstruowana zgodnie z prawem.

Jeśli borykasz się z podobnym problemem, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie. Nasi prawnicy stwierdzą, czy korzystne będzie dla klienta odstąpienie od umowy kredytu. Z chęcią rozpatrzymy Twoją sprawę indywidualnie i pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji, którą może okazać się odstąpienie od umowy kredytu. Zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz do skorzystania z usług naszej Kancelarii Prawnej UBI IUS w Lublinie.

 

Zobacz opinie o naszej kancelarii prawnej

opinie-o-ubiius

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!