Powrót

Łyżeczkowanie macicy odszkodowanie


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą w dziedzinie odszkodowań.

  Masz pytanie? Napisz do nas!

  Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

  Uszczerbek na zdrowiu - jak uzyskać odszkodowanie za łyżeczkowanie macicy

  Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

  W jakich okolicznościach można uzyskać odszkodowanie za łyżeczkowanie macicy?

  Macica jest narządem występującym u kobiet. Dzięki niej możliwe jest rozwinięcie się nowego życia w ciele matki. To właśnie tam podczas ciąży przebywa rozwijające się dziecko. Zdarza się, że w pewnych sytuacjach konieczne jest przeprowadzenie zabiegu łyżeczkowania macicy. Wielu osobom kojarzy się on bardzo negatywnie, jednak jest to zabieg wykonywany w wielu przypadkach.

  Wskazaniem do łyżeczkowania macicy mogą być na przykład bardzo obfite krwawienia z dróg rodnych, krwiaki macicy lub to, że po porodzie nie udało się całkowicie wydalić łożyska. Łyżeczkowanie może być też wykorzystywane do poszukiwania przyczyn niepłodności lub ciąży pozamacicznej, która jest bezpośrednim zagrożeniem życia pacjentki.

  Łyżeczkowanie polega na wprowadzeniu przez kanał rodny specjalnego przyrządu, który ma na celu złuszczenie endometrium i innych struktur. Złuszczone fragmenty mogą zostać poddane badaniu histopatologicznemu, które ma na celu postawienie diagnozy na temat ewentualnych chorób.
  W trakcie tego zabiegu mogą wystąpić różne powikłania. Przykładowym powikłaniem może być krwawienie z dróg rodnych lub infekcja. Bardzo rzadkimi powikłaniami po nieprawidłowo wykonanym zabiegu mogą być także: wtórna niepłodność i brak możliwości donoszenia ciąży. Powikłania te wymagają hospitalizacji i specjalistycznego leczenia.

  Jeśli z jakiegoś powodu musiał zostać wykonany zabieg łyżeczkowania macicy i chcesz dowiedzieć się, czy przysługuje Ci odszkodowanie, skontaktuj się z naszą kancelarią prawną Ubi ius. Rozpatrzymy Twój przypadek i udzielimy profesjonalnej porady prawnej, dotyczącej odszkodowania za łyżeczkowanie macicy.

   

  Odszkodowania pomoc prawna

  Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

  TELEFON
  600 096 744

  E-MAIL
  odszkodowania@ubiius.pl

  Odszkodowania i sprawy bankowe

  Zapraszamy do skorzystania z infolinii

  Zadzwoń do nas – oddzwonimy!