Powrót

Likwidacja szkód komunikacyjnych Lublin


Zdajemy sobie sprawę, że towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość należnych poszkodowanym świadczeń, dlatego nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Jak przebiega likwidacja szkody komunikacyjnej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Na czym polega likwidacja szkód komunikacyjnych

Likwidacja szkody to postępowanie prowadzone przez firmę ubezpieczeniową. Ma ono na celu ustalenie wysokości strat materialnych poniesionych przez poszkodowanego i ustalenie, jaką kwotę odszkodowania należy wypłacić w celu zlikwidowania poniesionej przez poszkodowanego szkody materialnej.

Na drodze często dochodzi do powstawania wielu różnego rodzaju wypadków i kolizji. Jeśli dojdzie do stłuczki, poszkodowany ma prawo ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Odszkodowanie to powinno pokryć koszty zakupu nowych części i naprawy uszkodzonego auta. W celu oszacowania kosztów naprawy ubezpieczalnia wysyła do osoby poszkodowanej swojego rzeczoznawcę. Często jednak zdarza się tak, że ubezpieczalnie celowo zaniżają kwotę odszkodowania przyznawaną klientowi.

Warto jednak pamiętać, że od decyzji ubezpieczalni zawsze mamy prawo się odwołać. Jeżeli jednak odwołania nie przynoszą skutku i firma ubezpieczeniowa wciąż odmawia wypłacenia potrzebnej do naprawy auta kwoty, warto skonsultować sprawę z dobrym prawnikiem.

Godnego zaufania prawnika w Lublinie znajdziesz w kancelarii prawnej Ubi ius. Nasi prawnicy profesjonalnie zajmują się sprawami, takimi jak likwidacja szkód komunikacyjnych w Lublinie. Pomożemy w prawidłowy sposób udokumentować poniesioną przez poszkodowanego szkodę i wyegzekwować kwotę odszkodowania adekwatną do poniesionych strat. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie i rzetelnie zajmujemy się jej rozwiązaniem. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej pomocy prawnej w likwidacji szkód komunikacyjnych w Lublinie.

 

Likwidacja szkód

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!