Powrót

Kancelaria prawna kredyt we frankach UBI IUS Lublin


Priorytetem jest dla nas zaufanie i zadowolenie naszych Klientów. Z tego powodu do każdej powierzanej nam sprawy podchodzimy indywidualnie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych prawników z dużym doświadczeniem, kompetencjami i wiedzą. Oferujemy stałą współpracę oraz kontrolę nad przebiegiem całego procesu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Oferujemy pomoc dla frankowiczów - kancelaria prawna UBI IUS

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Masz problem z kredytem frankowym, zobacz dlaczego warto skorzystać z kancelarii prawnej?

W latach 2003-2011 prawie 600 tysięcy Polaków zaciągnęło kredyt we frankach w polskich bankach. To kredyt hipoteczny, którzy kredytobiorcy otrzymali i spłacali w polskich złotówkach, natomiast wartość długu wyznaczona została we franku szwajcarskim. Oznaczało to, że wysokość jego uzależniona była od warunków przewalutowania kredytu. W czym korzystniejszy miał on być od kredytu w polskiej walucie? Ten drugi wiązał się z wysokim oprocentowaniem w porównaniu do kredytu zaciągniętego we frankach. Sprawiło to, iż wiele osób zdecydowała się na niego. Nagły wzrost kursu franka szwajcarskiego w stosunku do polskiej złotówki sprawił, że automatycznie dług kredytobiorców w stosunku do banku się zwiększył. Doprowadziło to do wielu kłopotów finansowych kredytobiorców, a w niektórych przypadkach nawet do bankructwa. Niestety aktualnie kurs franka nadal utrzymuje się na wysokim poziomie, co oznacza dla wielu obowiązek spłaty olbrzymich rat kredytu.

Nas szczęście istnieje podstawa prawna dla wniesienia pozwu o unieważnienie kredytu we frankach! Banki często wykorzystywały niewiedzę, nieświadomość i naiwność swoich klientów posługując się klauzulami abuzywnymi. Wprowadzały one ich w błąd. Sytuacja ta daje prawo „frankowiczom” do walki z bankami na drodze sądowej!

Pozywając bank, osoby, które zaciągnęły niekorzystny kredyt we frankach, mają dwie możliwości do wyboru: odfrankowanie zaciągniętego kredytu lub możliwość stwierdzenia nieważności zawartej umowy. Sprawa dotyczy Ciebie? Zanim się zdecydujesz, skonsultuj się ze sprawdzonym prawnikiem, który dokona szczegółowej analizy Twojej sytuacji kredytowej.

Możesz złożyć indywidualny pozew przeciwko bankowi i skorzysta z pomocy profesjonalnych prawników, którzy przeanalizują całą sprawę. Pragniesz uwolnić się od kredytu frankowego? Zgłoś się do naszej kancelarii prawnej Ubi Ius! Priorytetem jest dla nas zaufanie i dobro naszych Klientów. Dlatego z profesjonalizmem podchodzimy do każdej sprawy indywidualnie! Nasi doświadczeni prawnicy pomogą Ci w walce z bankiem!

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!