Powrót

Kalkulacja szkody komunikacyjnej


Zdajemy sobie sprawę, że towarzystwa ubezpieczeniowe często zaniżają wysokość należnych poszkodowanym świadczeń, dlatego nasza firma zajmuje się kompleksową pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych.

Masz pytanie? Napisz do nas!

Administratorem danych osobowych jest firma UBI IUS Sp. z o.o., Ul. Fantastyczna 8/1a, 20-531 Lublin, w celach kontaktowych w zgodzie i według zasad określonych w Polityce prywatności.

Jak przebiega kalkulacja szkody komunikacyjnej

Ubi ius, ibi onus | gdzie prawo, tam obowiązek.

Na czym polega kalkulacja szkód komunikacyjnych

Do wypadków komunikacyjnych na drodze dochodzi bardzo często. Mogą być to drobne stłuczki lub poważniejsze w skutkach wypadki, w których dochodzi do większych strat. W wyniku wypadku osoba poszkodowana ponosi szkodę z czyjejś winy, dlatego należy jej się stosowne odszkodowanie z OC sprawcy.

Podczas procesu likwidacyjnego niezwykle istotna jest odpowiednia wycena szkody. W tym celu firma ubezpieczeniowa wysyła do szkody rzeczoznawcę, który dokumentuje poniesione szkody i wycenia ich naprawę.

Najczęściej jednak zdarza się, że ubezpieczalnie znacząco zaniżają wartość poniesionych szkód i sugerują się nieaktualnymi cenami części. Jest to bardzo niekorzystna sytuacja dla poszkodowanego, ponieważ czasem przyznanych przez ubezpieczalnię pieniędzy nie wystarczy, aby odpowiednio naprawić szkodę. Dzieje się tak, ponieważ ubezpieczalnie celowo zaniżają wartość pojazdu lub uszkodzonych części.

W Ubi ius oferujemy usługi z zakresu kalkulacji szkody komunikacyjnej w Lublinie. Pomożemy w rzetelnej wycenie poniesionej szkody oraz w uzyskaniu stosownego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Dzięki pomocy profesjonalnych prawników możesz mieć pewność, że wszystkie formalności zostaną dopełnione tak, jak być powinno.

W kancelarii prawnej Ubi ius zatrudniamy tylko profesjonalnych prawników, którzy z pewnością pomogą w rozwiązaniu Twojej sprawy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z profesjonalnych usług prawniczych, w tym między innymi z kalkulacji szkody komunikacyjnej Lublin.

 

Kalkulacja i likwidacja szkód

Masz pytania w sprawie odszkodowań? Skontaktuj się z nami!

TELEFON
600 096 744

E-MAIL
odszkodowania@ubiius.pl

Odszkodowania i sprawy bankowe

Zapraszamy do skorzystania z infolinii

Zadzwoń do nas – oddzwonimy!